Internetowe Targi Edukacji i Kariery

Internetowe Targi Edukacji i Kariery 08.09-28.09.2014 Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Prezentacja Wystawcy

Trzy powody, dla których warto studiować na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, najchętniej wybieranej uczelni ekonomicznej w Polsce.

Bogata oferta edukacyjna. Dziewięć kierunków studiów i blisko pięćdziesiąt specjalności pozwolą znaleźć coś dla siebie nawet najbardziej wymagającym. Również tym, którzy chcą studiować w języku angielskim -  program studiów pierwszego i drugiego stopnia na kierunku finanse i rachunkowość Bachelor/Master Studies in Finance otwiera absolwentom szerokie możliwości kariery międzynarodowej w finansach. Zainteresowani gospodarką globalną mogą wybrać program Bachelor/Master in International Business.

Dla pasjonatów informatyki uruchomiliśmy unikatowy kierunek „informatyka w biznesie”, prowadzony również w wersji anglojęzycznej – Business Informatics.

Nowością rekrutacji w 2012 roku był kierunek zamawiany - analityka gospodarcza. W 2013 roku oferta wydziału jeleniogórskiego wzbogaciła  się o kierunek turystyka. We Wrocławiu uruchomiliśmy kierunki: logistyka oraz gospodarka przestrzenna.

O jakości edukacji na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu świadczy fakt, że wszystkie wydziały otrzymały kategorię naukową „A” w ocenie Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Aktywne życie studenckie Kameralny kampus w zielonej dzielnicy Wrocławia, blisko centrum, sprzyja integracji środowiska i wspólnym inicjatywom, z których wiele weszło na stałe do kalendarza wydarzeń kulturalnych miasta.  Blisko 30 kół naukowych daje możliwość realizacji pasji naukowych, a 12 organizacji studenckich działających na uczelni pozwala na zdobycie doświadczenia w realizacji dużych projektów i w pracy zespołowej.  Efektem tej aktywności jest np. zdobycie przez naszych studentów mistrzostwa świata w najbardziej prestiżowym  konkursie finansowym CFA Research Challenge

Praca po studiach. We Wrocławiu jest praca a nasi absolwenci są poszukiwanymi specjalistami. W rankingu „Rzeczpospolitej”, przeprowadzonym w 2010 r. w oparciu o opinie pracodawców z całej Polski, Uniwersytet Ekonomiczny jest drugą publiczna uczelnią ekonomiczną  w kraju pod względem procentu absolwentów pracujących na stanowiskach menedżerskich.  Badania pokazują, że nasz absolwent zarabia średnio 5500 zł miesięcznie.

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu. Warto jest mieć nas w swoim CV.

Lokalizacja

  • Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
  • ul. Komandorska 118/120
  • 53-345  Wrocław

Dlaczego warto ?

Dlaczego warto ?

Jesteśmy w pokojach: