Internetowe Targi Edukacji i Kariery

Prezentacja Wystawcy

Łazarski - Twoja uczelnia

Studiuj na Łazarskim – czołowej Uczelni ekonomiczno-prawniczej w Warszawie, jednej z najdłużej istniejących wśród niepublicznych szkół wyższych. To studia praktyczne i ukończone w międzynarodowym środowisku.

Mamy najlepszy Wydział Prawa i Administracji wśród Uczelni niepublicznych wg rankingów „Dziennika Gazety Prawnej” i „Rzeczpospolitej”. Znajdujemy się w ścisłej czołówce rankingu „Perspektyw”. Wygrywamy konkursy na najbardziej kreatywną i innowacyjną szkołę wyższą.

Zapomnij o męczącym wkuwaniu i przeładowanym programie nauczania. Programy naszych studiów są opracowane z myślą o wymaganiach międzynarodowego rynku pracy. Przy ich tworzeniu współpracujemy z praktykami biznesu, a zatwierdzane są przez członków Rady Biznesu Uczelni Łazarskiego.

Dzięki temu aż 76% studentów podejmuje pracę już na studiach, łącząc ją z nauką.

Doceniają to nie tylko Polacy: aż 12 proc. z ponad 4 tys. studentów Łazarskiego to obcokrajowcy z Ukrainy, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Niemiec, Chin, Włoch, Litwy, Łotwy, Białorusi, a także z Tajlandii, Wietnamu, Turcji i Rosji.

O jakości naszych programów świadczą liczne międzynarodowe akredytacje, m.in. brytyjska z Coventry University czy amerykańska z Delaware Department od Education.

Zdobędziesz dodatkowe umiejętności i potwierdzisz je branżowym certyfikatem. Dzięki temu zwiększysz swoje szanse na sukces na rynku pracy. Oto kilka przykładów:

 • L.LM. Master of Laws – odpowiednik MBA w świecie prawniczym
 • International Legal Skills – po ukończeniu tego kursu możesz otrzymać certyfikat austriackiego Center for International Legal Skills w Salzburgu,
 • Zarządzanie bezpieczeństwem w lotnictwie - jesteśmy akredytowanym centrum szkoleniowym IATA

Duży nacisk kładziemy na zajęcia praktyczne, gry symulacyjne, studia przypadku, warsztaty, prowadzone przez wybitnych ekspertów oraz profesjonalistów, odnoszących sukcesy w biznesie. Jeśli wykażesz się aktywnością, znajomością przedmiotu oraz odpowiednim zaangażowaniem, nasi wykładowcy mogą zaproponować Ci pracę.

Najwybitniejszych eksperci w dziedzinie gospodarki, biznesu i prawa? Spotkasz ich na naszych zajęciach! Współpracujemy z najlepszymi w świecie naukowym oraz biznesowym, m.in. z:

 • sędzią Jerzym Stępniem, byłym Prezesem Trybunału Konstytucyjnego,
 • prof. Dariuszem Rosatim, byłym Ministrem Spraw Zagranicznych,
 • dr hab. Robertem Gwiazdowskim, ekspertem w dziedzinie podatków w Centrum im. Adama Smitha,
 • Pawłem Blajerem, TVN24 BiŚ
 • Małgorzatą Marczak, Onet.pl,
 • Maciejem Ziemczonkiem, Grupa Allegro,
 • Andrzejem Garapichem, PBI,
 • Maciejem Filipkowskim, Samsung Electronics Polska.

Na uczelni obowiązuje system punktów ECTS, stosowanym przez najlepsze uczelnie europejskie. Dzięki temu sam układasz swój plan zajęć, koncentrując się na tych przedmiotach, które naprawdę Cię interesują. To pozwoli Ci dopasować plan zajęć do pracy, którą możesz podjąć już podczas studiów!

Uczelnia partnerska

Jesteśmy uczelnią otwartą na studentów. Nie tworzymy barier, pomagamy je przezwyciężać. A przede wszystkim zależy nam na tym, abyś studiował w przyjaznej atmosferze. Dbamy o Twoje prawa, dajemy Ci możliwość rozwoju i pomagamy rozpocząć karierę zawodową.

Jak to wygląda w praktyce?

Pomagamy Ci stawiać pierwsze kroki na uczelni, doradzamy w kształtowaniu indywidualnego toku studiów, pośredniczymy w poszukiwaniu mieszkania, organizujemy warsztaty, ułatwiamy dostęp do praktyk i wyjazdów zagranicznych.

Nawet jeśli jeszcze nie jesteś pewien, którą specjalność studiować, pomożemy Ci! Na II semestrze studiów licencjackich weźmiesz udział w warsztatach, które pozwolą Ci zorientować się, która ścieżka zawodowa najbardziej Ci odpowiada. Już po studiach licencjackich możesz u nas rozpocząć studia podyplomowe – do wyboru masz kilkadziesiąt kierunków opracowanych i realizowanych przez praktyków biznesu.

Dziekani, kierownicy katedr oraz wykładowcy są dostępni dla studentów na dyżurach, można się z nimi skontaktować telefonicznie oraz za pomocą poczty elektronicznej.

Czy masz jeszcze jakieś wątpliwości, że to Twoja uczelnia?

 

 

 

 

 

 

 

 

Lokalizacja

 • Uczelnia Łazarskiego
 • ul. Świeradowska 43
 • 02-662  Warszawa
 • kontakt

Dlaczego warto ?

Jesteśmy w pokojach: